Wolskie Centrum Kultury Amfiteatr W parku Sowinskiego
 
menu

nakretki link

 

 

PROGRAM NA SIERPIEŃ pobierz

 
WYNAJEM - AGENCJA GO AHEAD
G-EAZY
25 sierpnia 2016
godz. 20:00

G EAZY park sowiDskiego

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert G-Eazy’ego!

G-Eazy powoli staje się postacią bardzo rozpoznawalną w środowisku hip-hopowym. Młody raper ma już na koncie trzy albumy, występy na takich festiwalach jak Lollapalooza czy Vans Warped Tour i współpracę m.in. z Hoodiem Allenem, 2 Chainzem, Snoop Doggiem i Lilem Waynem. Pierwszy mixtape rapera, zatytułowany The Endless Summer, pomógł mu się wybić za sprawą remixu piosenki "Runaround Sue" autorstwa Diona DiMucci z 1961 roku. Piosenka stała się światowym hitem i zdobyła ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Po serii występów na Vans Warped Tour w 2012 roku G-Eazy wydał swoją pierwszą płytę, Must Be Nice, i udał się w kolejną trasę, supportując Lila Wayne’a. Na rozpoczęcie roku 2014 raper wyruszył w kolejną, tym razem headlinerską trasę po USA, promując swoją nową, jeszcze nie wydaną płytę – These Things Happen. Płyta została w końcu wydana w czerwcu przez wytwórnię RCA Records, znaną z współpracy z takimi wykonawcami jak A$AP Rocky, Sia, Justin Timberlake, czy Bruno Mars. Album podbił listę R&B/Rap Billboardu, a także zdobył 3 miejsce na liście sprzedaży Billboard 200 z 265,000 sprzedanymi dotychczas kopiami. G-Eazy wyruszył na wyprzedaną światową trasę promującą album, From the Bay to the Universe, po czym zaczął pracę nad kolejną płytą. 4 grudnia 2015 roku G-Eazy wydał swoją najnowszą płytę, When It’s Dark Out, promowaną przez singiel Me, Myself & I z gościnnym udziałem Bebe Rexhy. Płyta od razu spotkała się z pozytywnymi opiniami na całym świecie, otrzymując świetne recenzje od Billboardu, The Guardian, czy Pitchforka. Album zadebiutował na 5 miejscu na liście sprzedaży Billboard 200 i na 1 miejscu na liście Top R&B/Hip-Hop Albums Billboardu, sprzedając ponad 263,000 w miesiąc, a niedługo później pokrył się złotem w USA. Również w Wielkiej Brytanii płyta była sukcesem, zdobywając 6 miejsce na liście UK's Top 40 R&B. W styczniu 2016 G-Eazy rozpoczął swoją drugą światową trasę koncertową, na której odwiedzi USA, Europę i Australię. Raper po raz pierwszy odwiedzi także Polskę! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Bilety w cenie 135zł do nabycia na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Zapraszamy!

 

 
KOCHAM CIĘ, BROADWAY
28 sierpnia 2016 godz. 18:00

Kocham cie BROADWAY 1Rewia „KOCHAM CIĘ, BROADWAY” nawiązuje do najlepszych tradycji widowisk musicalowych.

Nicola Palladini, przy udziale włoskiej aktorki musicalowej Sereny Ottardo, poprowadzi Widzów przez kilkadziesiąt znanych i cenionych utworów, z takich produkcji jak: „Dirty Dancing”, „Grease”, „Cabaret”, „Jesus Christ Superstar”, czy „Chicago”.
Repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu. Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jak „Mamma Mia”, czy „The Blues Brothers” aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

Widzowie usłyszą niezapomniane szlagiery „All that jazz”, wzruszą się przy „The Time of My Life” i dadzą porwać do tańca przy kawałkach Abby.

Przypomną sobie „Respect” Arethy Franklin i zanucą „Luck Be A Lady". Wzruszą się przy legendarnym już "New York, New York" a rozweselą się przy „Everybody need somebody”.

Tłem dla Rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje, solistom będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu, a orkiestrą zadyryguje Krzysztof Brzeziński.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury
Wstęp wolny

 

 

 
POŻEGNANIE LATA W PARKU SOWIŃSKIEGO
3 września 2016 godz. 12:00 - 22:00

PARK SOWIŃSKIEGO godz. 12:00-16:00
- BEZPŁATNE URZĄDZENIA REKREACYJNE DLA DZIECI
- ANIMACJE I WARSZTATY
- KONKURENCJE SPORTOWE DLA NAJMŁODSZYCH
- GRY I KONKURSY Z NAGRODAMI
- INNE ATRAKCJE

AMFITEATR W PARKU SOWIŃSKIEGO
16:00 EMER
17:00 FREESTYLE
18:00 THOMAS
19:00 ZIBO
20:00 BQLL
21:00 BASTA

PROWADZENIE: NORBERT BIEŃKOWSKI – PREZENTER RADIA VOX

Organizator: Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Współorganizator: Wolskie Centrum Kultury

Wstęp wolny

 

 

 
Koncert z okazji 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.
4 września 2016 godz. 16:00

Koncert zespołu KAPELA ZE WSI WARSZAWA.

04 WVBmmmm by Bartek MurackiAgata Cynamonova


Poczęstunek wojskową grochówką. 

Organizator: Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Współorganizator: Wolskie Centrum Kultury

Wstęp wolny

 
WOLSKA JESIEŃ KULTURY
10 września 2016 godz. 16:00

Koncert zespołu  Sound’nGrace o godz.18.00.

Po sukcesie albumu „ATOM”, która w błyskawicznym tempie uzyskała status złotej płyty i spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych. Wylansowaniu takich hitów jak.... „Dach”,„Możesz wszystko” „Na pewno” czy „Someone”, które przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w radiach, bijąc rekordy sprzedaży digitalnej. 20 listopada Tabb&Sound’n’Grace przygotowali specjalny dwupłytowy album, zawierający dodatkowo poza wymienionymi hitami i piosenką promująca Listy do M2, także drugi album ze świątecznymi nagraniami. Płyta zawierająca tradycyjne kolędy, ale także świeckie piosenki o charakterze świątecznym, pobiła rekordy popularności w okresie świątecznym i pokryła się Platyną.
Rok 2015 należał do nich! Sound’n’Grace zdobyli liczne nagrody m.in. Eska Music Awards za radiowy debiut roku. Ich singiel „Dach” znalazł się na drugim miejscu wśród najczęściej granych polskich piosenek w radiach....a płyta ATOM, trafiła do TOP 20 najczęściej kupowanych płyt w Polsce obok Adele, Ed Sheeran, Dawida Podsiadło czy Stinga.

www.facebook.com/sounnnnndngrace
 

Organizator: Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Współorganizator: Wolskie Centrum Kultury

Wstęp wolny

 

 
5. Warszawski Festiwal Szantowy - Port Wola 2016
11 września 2016 godz. 16:00

5. Warszawski Festiwal Szantowy - Port Wola 2016 jest liczącą się imprezą w środowisku żeglarskim. Festiwale szantowe odbywają się na terenie całej Polski , a w Warszawie, gdzie jest bardzo dużo żeglarzy, nie było takiej imprezy, na tak dużej scenie i tak dużej rangi. Przez poprzednie edycje przewinęło się wiele zespołów grających muzykę szantową, ale też wykonującą piosenkę turystyczną. W konkursie festiwalowym zawsze biorą udział zespoły początkujące, dla których ta impreza jest szansą zaistnienia w tym gatunku muzycznym. Na potrzeby festiwalu w różnych kategoriach festiwalowych, powstawały nowe kompozycje, zaskakujące aranżacje i niebanalne wykonania znanych utworów, świetnie znanych miłośnikom szant. Festiwalem interesują się też branżowe portale , gazety i wydawnictwa.

W koncercie finałowym usłyszymy laureatów z ubiegłych lat, a także topowe zespoły powszechne znane braci żeglarskiej.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Carrantouhill.

Więcej na: www.przechyly.pl/festiwal

www.carrantuohill.pl

DSC 5931 filtered 2

Organizator: Wolskie Centrum Kultury

Wstęp wolny

 
IMPREZA BILETOWANA - WOLSKIE CENTRUM KULTURY
KONCERT GRZEGORZA TURNAUA Z ZESPOŁEM
18 września 2016 godz. 17:00

IMG 0635Artysta poprowadzi sentymentalną podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszych nagrań. Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą:

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian

Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa

Jacek Królik - gitary

Cezary Konrad – perkusja

Leszek Szczerba – saksofony

Michał Jurkiewicz – skrzypce, altówka, keyboard

http://www.turnau.com.pl/

Ceny biletów: sektor środkowy i sektory boczne - 20 złotych, krzesła na proscenium – 35 złotych. Miejsca nienumerowane, za wyjątkiem krzeseł na proscenium, otwarcie bram o godz. 15:30

Bilety do nabycia na www.ticketpro.pl TicketPro , na www.biletyna.pl
oraz w  Wolskim Centrum Kultury: Działdowska 6 (pn, wt., pt., 8-16, śr., czw., 8-19) a  także w  Amfiteatrze w  dniu KONCERTU.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury

 
WOLSKA JESIEŃ KULTURY
25 września 2016 godz. 17:00

FB P Markowska 1

Koncert Patrycji Markowskiej w ramach 12. edycji Wolskiej Jesieni Kultury.

Organizator: Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Współorganizator: Wolskie Centrum Kultury

Wstęp wolny

 

 

 


 
 

zobacz także:

Wolskie Centrum Kultury >
Urząd Dzielnicy Wola >

Amfiteatr w Parku Sowińskiego
ul. Elekcyjna 17, 01-128 Warszawa
www.amfiteatr.okwola.pl

Wolskie Centrum Kultury
ul. Obozowa 85 , 01-425 Warszawa
tel. (22)836 22 15, (22)836 44 72, fax (22)837 36 22
www.wck-wola.pl
, sekretariat@wck-wola.pl